Zoekplaatje 2715 

Inzender: A.C. den Edel Uitleg

Gegevens: De burgemeester leest een verklaring voor. In de vitrine links hangt een biljet met de titel Dienstplicht. Verder zijn er militairen te zien. Op de achterzijde staat met potlood Bruinisse ? Zierikzee.

Herkomst: gekocht van of geruild met een Nederlandse verkoper.

Datering: circa 1914    Formaat: 9 x 14 cm   Extra beelden: vergroting  achterzijde  

Geplaatst: 19 januari 2018


 Reacties op Zoekplaatje 2715 
De nieuwste inzending staat bovenaan!

opgelost!

Gemeentehuis, Oudestraat, Bruinisse

Hans de Haas. ('s Gravenhage): F5 werkt niet altijd, in de meeste gevallen wel, maar op zoekplaatjes.nl bij mij niet. CTRL+F5 doet het dan wel.
Zaterdag 20-1-2018 22:26:55



Redactie (): Je hebt gelijk Ingrid. Ik heb Joris toegevoegd als oplosser. Toen ik de reactie van Joris las begreep ik direct dat ik een foutje had gemaakt en heb daarna niet verder gelezen.
Zaterdag 20-1-2018 10:35:25



Ingrid Evers (Maastricht): Felicitaties voor Dick, maar zat Joris eigenlijk ook al niet goed met zijn reactie?
Zaterdag 20-1-2018 10:10:45



Redactie (): Escuses, als vergroting was het verkeerde bestand geplaatst. Dit is nu in orde. Het kan nodig zijn om te verversen (meestal F5).
Vrijdag 19-1-2018 18:30:53



d.kralt (): Gemeentehuis Bruinisse. Zie link foto 12198
Website: https://digitaal.dezb.nl/beeldbank [...]
Vrijdag 19-1-2018 18:29:39



Joris (Den Haag): Die vergroting is hetzelfde als het origineel. Is dit nog groter te maken? Burgermeester van Bruinisse was Simon Hage volgens wikipedia en als ik dit schilderij zie dan lijkt hij er wel wat op, maar de foto is te vaag.
Website: https://www.google.nl/search?q=Simon+Hage+bruiniss [...]
Vrijdag 19-1-2018 18:23:43



  Om een reactie te plaatsen kunt u onderstaand formulier gebruiken. Velden met een * zijn verplicht.   

naam *  e-mailadres *     
Wat is woord één in deze zin? vul dit hier in *
opmerkingen *


internetadres met toelichtende illustratie/tekst (incl. http:// of https://):