Reacties op Zoekplaatje 217
De nieuwste inzending staat bovenaan!
opgelost!
Sappemeer
Mark Kroon (Hoogezand): Aanvulling: Het stations-koffiehuis stond aan de Borgercompagniesterstraat (ipv weg)naast het station Sappemeer Oost. De fam. Deiman waren de uitbaters vanaf het begin en het is inderdaad kort geleden afgebroken.
Maandag 27-10-2003 19:27:21
|
Wichor Bramer (Gouda): Nog een aanvulling:
Het gebouw was tot voor kort nog steeds aanwezig. Helaas is het vorig jaar afgebroken zo meldde mij een bevriende Sappemeerster. Het schijnt al jaren een bouwval te zijn geweest.
Website: http://www.stationsweb.nl
Zondag 24-8-2003 10:24:16
|
Martin Snuverink (Voorburg): Volgens mij is de "verdachte gelijkenis" een understatement van Wichor Bramer. Of er moet nog een dubbelganger zijn, wat vrijwel uitgesloten is.
Hiermee is het zoekplaatje wat mij betreft onmiskenbaar opgelost. Bravo!
Dinsdag 19-8-2003 23:06:13
|
Wichor Bramer (Gouda): Het zou heel goed Sappemeer Oost kunnen zijn (ook wel halte Borgercompagniesterweg geheten). Mijn website behandelt foto's van stationsgebouwen. Op een foto van Sappemeer Oost (weliswaar een onduidelijke) viel mij het stationskoffiehuis op de achtergrond op dat verdacht veel op deze foto lijkt.
Helaas is de foto wat onduidelijk maar bij mijn weten moet dit gebouw er nog staan, maar daar kan ik me in vergissen. Wel is het gebouw ernaast nog op deze foto gedeeltelijk te zien een lage boerderij en dat klopt ook met mijn foto van Sappemeer Oost.
Website: http://www.stationsweb.nl/
Maandag 18-8-2003 23:39:56
|
Dit zoekplaatje is opgelost. U kunt hier niet meer reageren. Heeft u een dringende mededeling, ga dan naar de pagina 'contact'. Vermeld a.u.b. het nummer van het zoekplaatje.
|